10 vjeçarja nga Tetova mahniti jurinë e “The Voice Kids” në Gjermani (VIDEO)

0
217

Anjeza Limani 10 vjeçarja nga Tetova që jeton në Gjermani, para disa ditëve ka marrë pjesë në një reality talent show në Gjermani. Ajo ka një zë shumë të mirë dhe së fundmi ka mahnitur jurinë me zërin e saj të mrekullueshëm.

Anjeza ka një super talent dhe ajo ka kaluar me sukses të gjitha etapat në këtë reality talent show. Ajo ka performuar disa ditë me radhë në “The Voice Kids” në Gjermani.
Stafi i Pa Censurë i uron suksese të mëtutjeshme Anjezës./PACENSURË/
Më poshtë mund të shihni një video të Anjezës teksa performon në “The Voice Kids” në Gjermani:

VIDEO-INSTAGRAM