Era e fortë e rrëzoi nga biçikleta (Video)

era-4-780x439

Në një qytet të vogël në Rusi është filmuar momenti kur një erë e fuqishme e ka rrëzuar djaloshin që po bënte xhiro me biçikletë.

Kamera e vendosur në veturë, e ka xhiruar fëmijën që ngiste biçikletën në drejtim të kundërt me erën e fuqishme, por e ka të kotë, transmeton Telegrafi.

Shikoni në videon e plasuar më poshtë, se si lëvizë me vështirësi një grua me një fëmijë të vogël, shkaku i kësaj ere të fortë.

Pak çaste më vonë, duke se kjo stuhi pushon dhe ata lëvizin normalisht.

Ngjarja që ka ndodhur para dy vitesh, është hedhur në internet këto ditë, dhe tregon për një erë që ka fryrë me shpejtësi deri në 200 km/h.