Stresi, “nevrikoset” me fansat e Getit që janë kundrejt Albert Krasniqit (FOTO)

st11

Albert Krasniqi ka konfirmuar përplasjen që ekziston mes miqve të BabaStars

Biznismeni Albert Krasniqi pasi refuzoi shpërndarjen e këngës së re nga Getoar Selimi publikuar ditë më parë “Birthday”  Ai postoi një fotografi duke treguar bisedat me të, ku në mënyrë të drejtpërdrejtë ka akuzuar Getin për monopol të kriuar brenda hip hop lebelit më të madh pasi që sipas Krasniqit, kryesori i këtij lebelit (geti) bën koncerte vetëm për të dhe për majkun në bashkpunim me menaxherin e tij Dekorim Sahiti.

Ai ka komentuar edhe ne nje fotografi të Getoarit ku i ka thënë “Mendo edhe për shok tgrupit jo veq për veti si gjithmon… Edhe qit pare real jo ksi” menjëher pas ketij komenti fansat kan reaguar dhe kan drejtuar fjalë fyese kundrejt Albert Krasniqit, kundrejt fansave të getoarit ka reaguar edhe reperi i njohur “stresi” qe më poshtë mund ta shihni komentin (reagimin) e stresit .

23414357_1691448010868329_524276476_n

A pritet qe edhe stresi ti prish mardheniet me getoarin, per kete presin te shohim ne vazhdim sedo te qetsohet situata apo do vazhdojne konfliktet brenda lebelit babastars.