Futsal: Shkëndija zhvillon derbin e sezonit!

23432810_1586753348034582_1581079809_o

Klubi i futsalit Shkëndija kete jave zhvillon derbin e sezonit sa i perket asaj se kush do jete ekipi qe do te poziciohet ne vendin e pare ne ligen e dyte dhe automatikisht te kualifikohet ne ligen e pare.

Ndeshja zhvillohet ne Kavadar kunder skuadres se Crna Rekes skuader kjo e cila deri para disa viteve ka qene ne ligen e pare. Ndeshja zhvillohet diten e enjte me fillim ne ora 19.30 dhe KFV Shkëndija eshte duke bere pergaditje maksimale per kete ndeshje te vlefshme