Shkëndija drejt ligës së parë!

25397786_1622553137787936_82646047_o

Shkëndija po vazhdon me hapa të sigurtë drejtë ligës së parë pasiqë ka siguruar fitoren e shtatë (7) me rradhë dhe fitoi në transfertë ekipin e Bigos nga Kumanova.

Rezultati në këtë ndeshje ishte shumë i thellë 11:5 në favor të Shkëndijës.

Më meritori në këtë ndeshje ishte Fatmir Xhelili. Ndërkohë që Shkëndija arrinë tetë (8) fitore, një barazim dhe një humbje.