Albulena Ukaj paralajmron super projektin e ri

alb

Ylli i muzikës shqipe Albulena Ukaj ka paralajmëruar vetëm pak orë më parë projektin e saj të ri i cili pritet të jetë një mega këngë e shoqëruar edhe me videoklip në të cilin Albulena pritet të duket si një mbretëreshë e vërtetë. Tashmë të gjitha detajet janë gati ndërkohë që edhe xhirimet kanë filluar ndërsa pak ditë më parë një paralajmërim të ngjajshëm bëri dhe platforma shqiptare më e madhe ArkivaShqip ku pritet edhe të publikohet videoklipi i saj.