PREMIERË: Adelina Berisha publikon këngën ‘S’ta fal’

Screenshot_1-54-650x358

E sonte, këngëtarja Adelina Berisha ka lansuar projektin e ri të titulluar ‘S’ta fal’, shkruan lajmi.net

Ky projekt muzikor është prodhim i Irkenc Hykws që ka bërë muzikën dhe tekstin.

‘S’ta fal’ qw i takon zhnarit baladë ritmike, është finalizuar edhe me klip nga Max Production.

Edhe kjo këngë padyshim që do jetë një tjetër hit i këngëtares Berisha!/Lajmi.net/