Fevziu largohet nga Klan dhe shkon tek Top Channel?!

15027611_1313913908621743_4673503289863750709_n

Blendi Fevziu është prej të paktën dy dekada destinacioni më i preferuar i të enjtes mbrëma, por duket ai do të shihet në një tjetër ekran tashmë.

“Tema” shkruan se shkak për këtë transferim janë bërë problemet me administratorin e këtij televizioni, Aleksandër Frangaj.

Përflitet se Blendi do ta zhvendos emisionin e tij në televizionin “Top Channel”.

Emisioni i Fevziu, thuhet se do të transmetohet në “Top Channel” në orarin prime time nga e hëna në të enjte dhe ka siguruar një kontratë më të shtrenjtë se në “Tv Klan”.