“Trenerkat e mija” hiti i kesaj vere (Video)

35817905_126034914960921_7597627031559340032_n-696x391

Trenerkat e mija është kënga që me lansimin e parë në youtube u bë shumë shpejtë virale duke marrë shumë klikime e shumë shprendarje nga artistat më në zë të momentit. Mc Qoppa, Baba Stars janë vetem disa nga artistët e mëdhenjë të industrisë muzikore shqiptare që komentuan pozitivisht hitin e kësaj vere. Edin Haxhinaja rrëfeu që ky është vetëm fillimi ngase së shpejti priten të lancohen dhe dy mega projekte ku do ketë dhe bashkëpunime ndërkombëtare.