Njihuni me Tukin, fitnes trajnerin super seksi që po çmend rrjetet sociale (Video)

in

Ai është një nga fitnes trajnerët me një fizik të mrekullueshëm që mund të jetë shembull më i mirë për rininë shqiptare. Tuki, mjafton të klikohet në faqen e tij të instagramit për t’i parë videot ku ushtron dhe të meret si shembull nga të gjithë ata që duan të kenë një trup të mrekullueshëm e të shëndetshëm. Për më shumë ndiqni disa nga video ushtrimet e tij:

View this post on Instagram

Disa nga ushtrimet për biceps #fitness #biceps

A post shared by Tuki (@tuki.a) on

 

View this post on Instagram

💪🏻😜

A post shared by Tuki (@tuki.a) on