Pas super suksesit me “E vuaj” në Rusi, Alida gati new version

43618984_278634692773517_5953289718429908992_n

Kënga “E vuaj” ardhur nga artistja Alida Duka jo vetëm u kthye në një super hit shqiptar, por u dëgjua dhe u pëlqye mjaft edhe në Rusi, ku e dëgjoje audion e kësaj kënge në reklama dhe në film. Për këtë dhe jo vetëm këngëtarja së bashku me vëllaune saj, kantautorin e njohur Stine kanë menduar ta sjellin këtë super hit në një remix dhe një version të ri ku do të vijë edhe me një klip mjaft intersant shumë shpejt. Ne mësojmë nga statistikat e Supersonic se edhe albumi “Aladyn” eci mjaft mirë, dhe falë hitit “E vuaj” vetëm brenda pak ditësh ishte shkarkuar me mijera herë. Tashmë jemi kuriozë të presim versionin e ri të kësaj kënge nga Alida.

https://www.facebook.com/Alida.Duka/videos/1899566740091640/