Kujt i thotë ‘Do jem me ty’ Matilda?

45596951_1203934386430338_6271049248872071168_n

Matilda është nga Tirana mirëpo prej 5 vitesh këndon dhe performon në diasporë në shumë mbrëmje muzikore, ndërkohë që ka filluar të merr pjesë edhe ne ahengje familjare e kryesisht në Maqedoni. “Do jem me ty” është projekti i saj i tretë profesional, këngë kjo e punuar nga Vullnet Ibraimi derisa videoklipi është realizuar nga Endi Hoxha. Matilda ka studiuar në kanto klasike në liceun artistik në Tiranë, ndërkohë që shijoni këngë këngë të bukur të saj në vazhdim: