Balada ‘Kthehu ti’ këndohet nga Leo dhe Vali (Video)

48419695_921598628229783_2253379494066782208_n

‘Kthehu ti’ titullohet videoprojekti më i ri nga këngëtarët Leo dhe Vali, një këngë plot me shije e cila është realizuar edhe me video duke i sjellë të dy këngëtarët në formë me një këngë baladë e cila është pëlqyer që nga publikimi i parë. Leutrim Sopa është nga Prizreni ndërkohë që ky është projekti i parë për të derisa Valdet Jefkaj është nga Peja e që me muzikë meret prej kohësh. Për më shumë mund të dëgjoni këtë këngë të mrekullueshme në vazhdim: