Një yll si Graniti, vjen me këngë ritmike (Video)

granit

Ylli i muzikës shqiptare Granit Ahmeti ka sjellur për publikun e gjerë videoprojektin më të ri të titulluar ‘Si hije’, një këngë dashurie e shoqëruar me një videoklip shumë të larmishëm dhe special vjen pikërisht në prag të festave të fundvitit për të përmbyllur kështu një vit plot suksese për këngëtarin i cili është shumë i dashur për publikun dhe gjinin e butë e menaxhimi i tij bëhet nga menaxheri i industrisë muzikore Labinot Nuraj. Kjo këngë me mjaft ritëm është pëlqyer që nga momentet e para të publikimit e ju mund të ndiqni në vazhdim: