Xhevat Neziri Xheki bën gati lançimin e këngës së re “Malli”

49947505_2318164401740465_7470509271046684672_n

Estradës së artistëve të rinj shqiptarë i bashkangjitet emri i Xhevat Nezirit – Xheki. Ai jo vetëm që është këngëtar i talentuar, por na vjen edhe si artist i kompletuar në projektin më të ri “Mall”. Tekstin e punoi Fatmir Muja, muzikën Chipsi, vokalin Daim Lala dhe videoklipin ekipi i kompanisë Inside media me producent të madhin Dashnor Asllani. Projekti pritet të lançohet ditët në vijim…