Cana takohet me filantropin Lazim Destani dhe djalin e tij Blerimin në Dubai (FOTO)

lorikcana

Ish futbollisti Shqiptar Lorik Cana takohet në Dubai me filantropin Lazim Destanin dhe djalin e tij Blerim Destanin, transmeton Opinion.mk.

Cana e bëri të ditur lajmin me një fotografi në instagram ku edhe ka shkruajtur se “Kudo që jemi gjithmonë muhabeti sillet rreth vendit tonë”

34f10850-76c2-45b4-a001-078e07ab4854-635827568389559418-LDN-EC-111015-stock-police-2