Munishi: “Realin po e mund kush po çohet i pari”

Reali

Munishi, në emisionin FAVORIT në T7, ka folur edhe për Real Madridin.

Si nëj fans i Los Blancos, Ismet Munishi duket se nuk është i lumtur me situatën nëpër të cilën po kalon Real Madridi.

Ditë më parë, Reali u eliminua nga Champions League dhe Copa del Rey, derisa ka humbur edhe garën për titull të La Ligas, pasi ka mbetur 12 pikë prapa Barcelonës.

“Liga është e Barcelonës, s’ka kush e ndal, s’mundet as Atletico”.

“Reali? Realin e sivjetmë kush u qu më herët prej gjumit e ka mujt, kështu që as nuk jam duke e përcjell”, iu përgjigj Munishi Arlind Sadikut, kur e ngacmoi për klubin e zemrës. /Gazeta Express/