Aurela Hoxha ‘sfidon’ edhe modelet e ‘Victoria’s Secret’

aurelahoxha-780x439

Ka sfiduar edhe engjujt e ‘Victoria’s Secret’ me këtë veshje.

Aurela Hoxha, është njëra nga modelet më të pëlqyera shqiptare e cila shpesh promovon linjat e saj të bikinive.

Por në këto imazhet e fundit shfaqet më se e ‘zjarrtë’ me këto të brendshme të bardha dhe me krahët e engjëllit.

Pa frikë mund të thuhet, se nuk i lë aspak vend imagjinatës. Madje kështu duket sikur ajo po ‘sfidon’ edhe modelet seksi të ‘Victoria’s Secret’.

Theksojmë, se Aurela është një nga femrat më “IN” e më të kërkuara në tregun shqiptar.