Dy super këngë të tjera nga Sefë Duraj

sefa

Nuk kanë të ndalur hitet e artistit shumë të dashur Sefë Duraj. Ai sapo ka sjellë dy këngë të reja me video duke u bashkuar në albumin e tij më të ri që vjen shumë shpejt. Këngët janë mjaft e të bukura dhe quhen ” Cka i bane vetes” dhe ” Ilaci jem”.