Gjyste Vulaj feston ditëlindjen, plot urime dhe supriza

gjyste

Ajo është një super artiste e mjaft unike. Po flasim për këngëtaren Gjyste Vulaj e cila ka festuar ditëlindjen në Tuz ku edhe jeton së bashku me familjarë e plot të ftuar por edhe supriza sidomos nga fansat dhe miqtë e saj ku i kanë realizuar një video me plot urime. Urime dhe nga ne “24” vite edhe 100!.

https://www.facebook.com/DonushjaGjyste/videos/10219061440308001/?t=0