ZYRTARE: Barcelona bën të vetin Griezmannin

grizman

Transferimi i Griezmann tashmë është bërë publik edhe nga vet klubi i Barcelonës.

Përmes rrjeteve sociale në Tëitter dhe Instagram, kampioni i La Ligas ka bërë zyrtare transferimin e Griezmann.

“Ju po prisnit për këtë”? ka shkruar faqja e klubit krahas një video të shkurtë. /IndeksOnline/