Artisti i njohur Nadi mes shumë angazhimeve, plot supriza për ditëlidje

nadi

Ai është një nga artistët më të kërkuar shqiptar sidomos gjatë stinës së verës kudo, por miqtë dhe shumë fansa nuk e kanë datën e lindjes së tij. Ky është Nadi i cili me 7 gusht ka pasur ditëlindjen dhe në Ulqin në restorant Primavera ku po këndonte i është bërë supriza e parë për të vazhduar më tej me restorant Gran Oita në Gjakova ku është ndjerë mjaft mirë me suprizat e tjera nga miqtë e tij. Grupi i tij dhe miqtë e estradës si: Vis Shkodrani, Donaldi, Jetoni, Blerimi, Naimi, Bekimi, Ridvani dhe Babo Darabukat me Dj Benitin kanë festuar ditëlindjen e mikut të tyre dhe këngëtarit të njohur Nadi. E për kureshtarët që duan të dinë se sa mbushi artisti, mund të themi se ai është jo vetëm një djalosh punëtor por edhe i ri dhe me plot stil duke qenë në top formë gjithmonë. Edhe 100 Nadi!.