Këngëtarja e hiteve të fillimviteve ‘2000, – Anjeza Branka i rikthehet me kohë të plotë muzikës

anjeza

Duket se vjeshta e 2019-ës për këngëtaren Anjeza Branka, që solli ndryshimin dhe revolucioni me stilin e saj rap-in, r&b-in dhe reggaton-in në shumë këngë të pëlqyera shqiptare, është duke realizuar video-klipe dhe kengë të reja njëra pas tjetrës Kështu Anjeza bëhet aktive me produksione muzikore gati pas një dekade jo aktive. Projekti i saj i fundit në bashkëpunim me Nikun e ish-grupit legjendar të hip-hopit shqiptar 2Die4 shënoj 1 milionshin e shikueshmërisë në YouTube. Kënga me titullin “Wie Vodka” duket se ka gjetur pëlqimin e publikut dhe fansave të Anjezës.