Shkup, vidhet bastorja sportive

policia

Më datë 20.09.2019 në ora 23:00 në SPB Shkup është raportuar se një person ka kryer grabitje në një basteve sportive në rrugën “Metropoliti Teodosij Gologanov”, përcjell FLAKA.

Autori i krimit raportohet se mori para nga punonjësi dhe iku. Po merren masa për zbardhjen e çështjes.