Dashuria e madhe e Elvanës dhe Valdrin Sahitit

Valdrin - Elvana

Këngëtarja e njohur Elvana Gjata dhe kreatori i njohur Valdrin Sahiti, cdo ditë e më shumë po deshmojnë dashurinë që kamë ndaj njëri-tjetrit.

Kjo afersi e tyre të duhen si motra me vëllain sic duket ka lindur pas fillimit të bashkëpunimit, pasi që dihet se Elvana tash e sa vite bashkëpunon me Valdrinjn për garderoben e saj, shkruan “Zëri.info”.

Së fundmi, Valdrin Sahiti ka festuar ditëlindjen, ndërsa Elvana ishte ajo që mori vëmendjen më shumë gjatë festës.

Në fotografitë që Elvana ka hedhur në Instagram shihen se po shijojnë atmosferën deri në maksimum andaj edhe fotografohen të përqafuar si kurrë më parë.