A ka qenë në lidhje me Cozman? Flet më në fund Blerona Zeqiri

Screenshot_2-59

Para dy viteve, prezantuesja Blerona Zeqiri dhe reperi Cozman, janë komentuar mjaft shumë në shtypin rozë, duke aluduar në një lidhje dashurie.

Dhe e gjithë kjo erdhi pas disa imazheve të dyshes të publikuara në InstaStory, në një moment kur Cozman ishte shfaqur duke e kafshuar në të pasme prezantuesen Zeqiri.