Ja si e kallin atmosferen Ali Hyseni dhe Gena

75543467_539741400200389_2796749297176018944_n

Ai është një muzikant i njohur dhe punon me emrat më të njohur të estradës shqiptare. Po flasim për Ali Hyseni artisti shqiptar i cili jeton në Hannover të Gjermanisë e ku mësojmë se muzikën e ka trashëgim nga familja. Vetëm pak ditë më parë Aliu së bashku me këngëtarin Gena e kanë kallur atmosferën në Disco JOY në Gjermani, por mjeshtri i muzikës kudo ku është me të gjith emrat si :Sabri Fejzullahu, Meda, Ymer Bajrami etj etj ai din më së miri jo vetëm ti shoqërojë artistët por edhe të krijojë super atmosferë e mjafton të shikoni videot në rrjetet e tij sociale e shihni punën mjaft madhështore prej muzikanti.