Vjen “Për ty” super projekt nga Nora Muçaj

nora

Rikthehet pas disa vitesh por ka zgjedhur bashkëpunëtorët më të mirë dhe vjen më e fortë se kurrë artistja Nora Muçaj. Kënga mban titullin “Për ty” dhe balada është një super projekt që e risjell qoftë vokalisht e qoftë dhe në stil e dukje më të fortë se kurrë Norë. Kënga ka dhe një klip mjaft të bukur që mund ta shihni e ta dëgjoni në kanalin youtube.