Formacionet zyrtare: Inter – SPAL

Untitled

Inter luan para tifozëve të vet, kundër SPAL, në kuadër të xhiros së 14-të në Serie A.

‘Zi kaltrit’ synojnë tri pikët në këtë duel ku edhe shihen favorit për fitoren.

Ndeshja mes Inter dhe SPAL do të luhet me fillim nga ora 15:00.

Më poshtë lajmi.net ua përcjell formacionet zyrtare të dy skuadrave.