Aktori i vogël simpatik Diar Bahtiri me këngëtaren Genta Ismajli bashkë në..

79353110_750334508793781_5138818143623315456_n

E mbani mend talentin dhe aktorin e vogël Diar Bahtiri ku u bë pjesë në serialin ” Çka ka shpija”, dhe ku shkëlqeu dhe u vlerësua për aktrimin e tij. Tashmë djaloshi është parë sipas fotove teksa është me këngëtaren e njohur Genta Ismajli gati për të fluturuar nga aeroporti i Prishtinës. Artisti i vogël duket se është mik i mirë me këngëtaren e njohur.