Vdes nëna e Muhamed Zekirit

Muhamed-Zekiri-1-N.jpg

Deputeti dhe nënkryetari i LSDM-së, Muhamed Zekiri ka humbur njërin nga personat më të afërt.

Nga jeta është ndarë nëna e Muhamed Zekirit. Ky i fundit ka njoftuar në profilin e tij në facebook.

Varrimi i të ndjerës bëhet (e hënë) pas namazit të drekës në varrezat e Butelit./Sharri.info