Aksident i rëndë midis Leshkës dhe Neproshtenit

IMG_20200129_100303-750x430

Dy vetura janë përplasur të mërkurën rreth orës dhjetë informon Tetova sot.Aksidenti i rëndë ka ndodhur midis Leshkës dhe Neproshtenit.

Akoma nuk dihen shkaqet në ndërkohë që policia ndodhet në vendngjarje me ekipet e specializuara dhe pritet të japin me shumë detaje brenda kohës .Ts.mk