Nadi ka nisur me super hitin “Xhamadani” edhe sot himmi i shqiptarëve

nadi

Artisti Nadi gjithmonë sjell super projekte muzikore e vazhdon të jetë një nga meshkujt më të kërkuar kudo falë zërit dhe interpretimit “live” të tij. Por megjithëse ka kaluar më shumë se një dekadë nga hiti i tij ” Xhamadani” kënga që bashkon gjithë shqiptarët, ajo vazhdon të mbetet pasaporta më e madhe që startoi suksesshëm artisti i njohur pejan.