Personazhi Fidan Isufi dy festa për 14 Shkurt

86251544_645853856179267_7410278109976461312_n

Ai është një djalosh jo pak i njohur e mjaft fashion por ka vite që jeton në Zvicër e tashmë ka një familje të bukur. Po flasim për personazhin Fidan Isufi i cili në ditën e të dashuruarve ka dy festa për princeshën e tij pasi ajo feston dhe ditëlindjen dhe siç shihet në foto së bashku me të si një çift mjaft simpatik kanë drekuar së bashku ku Fidani ka uruar kështu duke shoqëruar postimin e fotove bashkëshorten e tij : “Happy Birthday and Happy Valentinesday my Wife.. Welcome to the Club