Shkupi prezantoi portierin turk

Portieri turk

Canber Yurdakul nga Turqia është prezantuar sot nga radhët e Shkupit si portieri më i ri i bardhekaltërve. 18 vjeçari te skuadra nga Çairi vjen në formë huazimi për 6 muajt e ardhshëm nga Bursaspori.

Nga tabori i Shkupit kanë vlerësuar portierin turk si një talent i madh dhe pritet një përforcim për bardheblutë në ndeshjet e gjysmësezonit pranveror./Sportmania.al