Seks skandal me aktoren e “O sa mire” (FOTO)

91210989_235546584264452_1308689471532695552_n

Në kohën kur pandemia Covid 19 ka izoluar të gjithë botën dhe gjithë të tjerët po tentojnë që të gjejnë një mënyrë për të shpëtuar nga ky virus, vetëm Kosova merret me probleme tjera, si me rrëzimin e Qeverisë, por madje edhe me seks skandale, shkruan sharri.info.

E fundit që është shfaqur si top temë në rrjetet sociale ditëve të fundit është aktorja e serialit “O sa mire”, Arta Nitaj. Aktorja shqiptare është përfshirë në një seks skandal me një të panjohur deri më tani, i cili madje ka publikur fotografi duke e kërcënuar aktoren.

Shqiptarja super-seksi si duket ka kaluar një natë me të “pa njohurin”, duke u paguar për të njejtën me një shumë të madhe./Sharri/

90945809_229048461834028_3956518057689481216_n