Connect with us

Lifestyle

Çfarë po zihet? Soni Malaj shfaqet krah Zlatan Ibrahimoviç

Soni Malaj ka takuar së fundmi yllin e futbollit, Zlatan Ibrahimovic.

Artistja shqiptare ka postuar një foto me të Instagram, aty ku ndiqet nga mbi 500 mijë njerëz.

Duket se yjet e famshëm janë takuar në një event të përbashkët.

“Me kampionin”, ka qenë përshkrimi që ia ka vënë imazhit.

Zlatan ka qenë një ndër futbollistët më të njohur në Seria A, ndonëse ka luajtur për disa nga ekipet më të famshme.

Ish-lojtari i ekipeve të njohura si Barcelona, PSG, Milan dhe Inter ka shënuar mbi 500 gola gjatë karrierës së tij si futbollist profesionist, ndërsa kohë më parë i kishte dhënë fund karrierës.

Megjithatë, kjo nuk ka bërë që ai të largohet përfundimisht nga futbolli, pasi për momentin ushtron detyrën e këshilltarit të lartë tek ekipi i Milanit.

Click to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Lifestyle

Angelina Jolie zbulon tatuazhin e ri në mes të gjoksit (FOTO)

Angelina parakaloi në tapetin e kuq të Tony Awards, e veshur me një fustan kadife ngjyrë të gjelbër nga Versace.

Sakaq, fotografët vunë re menjëherë tatuazhin e ri në gjoksin e yllit hollivudian.

Është një dallëndyshe në fluturim.

Ky zog ka një kuptim të thellë.

Thuhet se sjell bollëk në shtëpinë ku bën folenë. Dallëndyshet njihen për besnikërinë dhe aftësinë e tyre për t’u kthyer në të njëjtën fole vit pas viti.

Zogu gjithashtu simbolizon lidhjet e ngushta familjare dhe stabilitetin.

Continue Reading

Lifestyle

Murlan Beqiraj i vazhdon projektet plot Zemër…

Këngëtari Murlan Beqiraj ka publikuar projektin e rradhës të titulluar Zemër. Ky projekt është punuar nga producent Granit Gashi bashkë me tekst nga ai kurse video është punuar nga A Films. Si producent ekzekutiv në projekt është menaxheri i njohur i muzikës shqiptare Labinot Nuraj. Zemër, ky projekt i Murlan Beqiraj shfaqet me ritme verore dhe pritet që të jetë një hit i rradhës në skenën muzikore.

Continue Reading

Lajme

Publikohet kënga përfaqësuese e Shqipërisë në Kampionatin Evropian

Kampionati Evropian po afrohet, e me të po vijnë edhe shumë emocione.

Si gjithmonë, Shqipëria në Evropian përcillet me këngë që i kushtohet këtij spektakli botërorë.

E ky moment i shumëpritur, na ka sjell këngën përfaqësuese.

Është artisi kosovar, Trim Ademi, apo siç njihet për publikun si Capital T, që do e përfaqësoj Shqipërinë me këngë në këtë Evropian.

“Albania”, mban titullin kënga, e që në videon e shpërndarë nga Federata Shqiptare e Futbollit, shihen të entuziazmuar të gjithë futbollistët e ekipi e Kombëtares.

E tani mund ta ndiqeni edhe në Youtube.

Continue Reading

TË FUNDIT

Lajme9 hours ago

“A ta ka rrok lemza najkan te shtëpia”, Gold Ag e ofendon gazetarin Vullnet Krasniqi

Fyerje dhe ofendime u bën nga këngëtari i njohur Gold Ag pas një “video-komentimi” të gazetarit Vullnet Krasniqi, ku ai...

Lajme21 hours ago

Mickoski: Nuk do të ketë rritje të çmimit të energjisë elektrike për amvisëritë

Mandatari për formimin e Qeverisë ka dorëzuar në Kuvend propozim Ligj për plotësimin e Ligjit për energjetik. Mickoski, tha se...

Lajme21 hours ago

Ndërron jetë një ushtar 25-vjeçar i Maqedonisë së Veriut

Një ushtar profesionist njëzet e pesë vjeçar i Maqedonisë së Veriut ka ndërruar jetë në poligonin Krivolak, gjatë marshimit. Bëhet...

Lajme2 days ago

Resul Ademi,19 vjeçari nga Nikushtaku që humbi jetën në aksident trafiku

19 vjeçari, Resul Ademi, nga fshati Nikushtak i Kumanovës, ka humbur jetën pas një aksidenti që pësoi, mesditën e së...

Lajme2 days ago

Mjekët do të patrullojnë në Shkup, Kryqi i Kuq me aktivitete për shkak të vapës së paralajmëruar

Për shkak të vapës së paralajmëruar, Kryqi i Kuq i Qytetit të Shkupit informon se ka përgatitur plan aksioni që...

Lajme2 days ago

Djali në Pejë e shtyn babain nga shkallët e shtëpisë, i shkakton lëndime trupore

Një rast i dhunës në familje ka ndodhur gjatë ditës para tri ditësh në Pejë. Siç bën të ditur Policia...

Sport2 days ago

Shqipëria përballet me Kroacinë në kërkim të pikëve të para në Euro 2024

Kombëtarja e Shqipërisë do të zbres për herë të dytë në fushë këtë Kampionat Evropian. Pas humbjes në ndeshjen e...

Lajme2 days ago

Mot me diell dhe shumë i nxehtë, temperatura deri 40 gradë

Moti sot do të jetë kryesisht me diell dhe shumë i nxehtë me erë të dobët deri mesatare nga drejtimi...

Lifestyle3 days ago

Angelina Jolie zbulon tatuazhin e ri në mes të gjoksit (FOTO)

Angelina parakaloi në tapetin e kuq të Tony Awards, e veshur me një fustan kadife ngjyrë të gjelbër nga Versace....

Lajme3 days ago

Putini arrin në Korenë e Veriut për herë të parë pas 24 vjetësh

Presidenti rus, Vladimir Putin do të vizitojë Phenianin më 18-19 qershor për t’u takuar me liderin verikorean, Kim Jong Un....

Trending