41-vjeçarja Kardashian ‘provokon’ fansat nga plazhi

Kourtney Karadshian, njohur ndryshe si një prej motrave më të famshme në botë, siç duket nuk po i lë pas ushtrimet, duke e mbajtur mjaft mirë trupin e saj.

Së fundi Kourtney nuk heziton të publikojë fotografi në bikine nga plazhi, duke treguar kështu se ka qenë e rregullt në palestër, transmeton Indeksonline.

Kujtojmë që Kourtney është motra e madhe në familjen Kardashian, dhe edhe pse 41-vjeçare, ajo vazhdon të mahnis publikun me linjat e saj bombastike trupore.