Ada e Përputhën krejt gjoksin e ekspozon

Iriada, e njohur si Ada, është një nga vajzat më simpatike në “Për’puthen 3”.

Ajo ka marrë vëmendje të madhe nga fansat e këtij programi dhe menjëherë ka rritur të ndiqet nga 200 mijë persona në Instagram, shkruan InfoKosova.

Padyshim trupi i saj po komentohet e pëlqehet tej mase.

Ajo para pak minutash ka publikur nje fotografi në llogarinë e saj instagram, teksa në fokus kishte gjoksin e formuar./InfoKosova/