Aksident i rëndë në dalje të Tetovës afër Monopolit (FOTO)

0
37

Një aksident i rëndë ka ndodhur në dalje të Tetovës afër Monopolit.Ambulanca dhe policia menjher kane arritur ne vendin e ngjarjes ku sipas disa deshmitareve ka edhe te lenduar.

Per me shume informacione do te ju informojme ne vazhdim./tetova1