Arta sërish provokon (FOTO)

Arta Elezaj është duke i shijuar masat e lehtësimit të koronavirusit.

Bukuroshja kosovare edhe sot është parë duke bërë poza seksi në Budva, në të cilin vend ka shkuar me t’u lehtësuar masat kundër koronavirusit.

Aktorja dhe modelja në këtë foto e ka etiketuar fotografin Jeton Bylykbashi, duke dhënë të kuptohet se është duke e bërë një fotosesion të ri.

Arta ka arritur që t’i ruajë format e saj seksi pas pandemisë gjë që shihet edhe në fotot e saj të realizuara së fundmi ku aktorja nuk ka shtuar peshë. /GazetaExpress/