Artistja Vlora Kastrati Shala nga karantina publikon një cover mjaft bukur

Quhet ” Jam dorzu” projekti më i ri i artistes pejane Vlora Kastrati Shala e në fakt është një cover e kënduar mjaft bukur nga ajo. Këtë herë nga karantina ajo ka dashur të sjellë për ndjekësit e saj të shumtë këtë cover së bashku me bashkëshortin e saj mjeshtër në tastierë. Ne ju ftojmë ta dëgjoni këtë këngë ku e gjeni më poshtë si dhe në kanalin e saj muzikor.