Beatrix Ramosaj: Jam e ëmbël si sheqer (VIDEO)

0
73

Beatrix Ramosaj vazhdon të komentohet për secilin veprim të saj.

Ajo kohëve të fundit është mjaft aktive edhe në TikTok.

Këngëtarja ka ndarë një video ku e lavdëron vetën.

“Jam e ëmbël si sheqer, si tortat dhe akullorja” thot Trixa./InfoKosova/

VIDEO