Befason Xhensila, shëtitet me fustanin elegant në plazh

0
91

Xhensila u paraqit mjaft joshëse në rrjete sociale.

Xhensila Myrtezaj njihet si njëra ndër këngëtaret e dashura të publikut, ajo është mjaft aktive në rrjete sociale.

Bukuroshja shqiptare ka publikuar së fundmi disa foto, ku tregon linjat e përsosura dhe bukurinë për të cilën është mjaft e përfolur.

Ajo u pa e veshur me plot stil teksa kishte kombinuar fustanin ngjyrë gri të gjatë teksa nuk la anash as grimin joshës.

Fotografia grumbulloi mijëra pëlqime dhe komente nga fansat e këngëtares, duke komplimentuar trupin dhe bukurinë e saj./Lajmi/