Bukuroshja në peshë, tregon asetet e saj

Ashley Graham ka treguar asetet e saj derisa ka modeluar për gratë në peshë.

“Gratë e ko.lme meritojnë të kënë veshje që ju përshtatën për trupi”

Ashley Graham ka filluar fushatën e re të marketingut për veshje të grave më peshë.

Të hënën, nëna e një fëmije, ka postuar një video ku duket e bukur në një pallto të hapur.

“Gratë e ko.lme meritojnë veshje që ju përshtatën dhe unë ua sugjeroj… @commonry brendi i ri australian i preferuar për mua.

Favoritët janë xhinset Girlfriend!”, ka shkruar gruaja e Justin Ervin në legjendë të video. /Express/