Çfarë i bëri gruaja që e dobësoj kështu Shpat Kasapin?

0
71

Këngëtari Shpat Kasapi më nuk është aq i pëlqyer si njëherë e një kohë , por gjithsesi e ka vendin e vetë në estradë.

Ai, do të njihet gjithmonë për hite si “Axhamiu”, “Kush të ndau prej meje”, e këngë të tilla mjaftë të dëgjuara.

Edhe jeta private e këngëtarit të njohur shqiptar ka qenë mjaftë e përfolur, sidomos lidhja dhe më pas ndarja me bukuroshen Afërdita Dreshaj.

Sot, Shpati është martuar dhe martesa i ka bërë mirë , pasi ai ka hequr peshë dhe po duket në formën ideale të tij./Kosovarja/