Çka ndodhi? Yanina ‘prish’ fytyrën pasi Ibrahairartist ia ndreqi flokët

0
51

Yanina është një nga emrat që ka hyrë fuqishëm në skenën muzikore.

Ajo padyshim që pos talentit njihet edhe për pamjen e saj, pasi, kujdeset shumë që të  çdoherë në formë dhe e bukur.

E për bukurinë e saj, Yanina ia ka besuar artistit Ibrahairartist.

Në foton e postuar në Instagram vërehet edhe forma se si ajo pozoi, pra, duke kapur gjoksin.