Çka po ndodh me Fisnikun e Fjollën? Zbulohen detaje të reja

Fjolla dhe Fisniku ka kohë që nuk po postojnë në rrjetet sociale.

Që nga momenti kur këngëtarja filloi të ketë probleme me shtetin çdo gjë mori tjetër rrjedhë.

Këngëtarja është liruar nga paraburgimi, meqë rast sot ka bërë postimet e para ku ka treguar se po e përcjellë vajzën e saj për në shkollë.

Ndërkohë fansat kanë vënë re se Fisniku ka fshirë çdo postim me Fjollën në rrjetet sociale, po ashtu edhe fotot e dasmës në Maldive.

Ngjashëm ka vepruar edhe Fjolla duke lënë në profilin e saj vetëm disa imazhe ku shihet vetëm.

Një detaj tjetër që është vënë re është se Fjolla nuk e ndjek Fisnikun në instagram, derisa ky i fundit ende vazhdon ta mbajë tek following.