Dalin fotot! Andi 2 dhe Tea njihen prej kohësh

Diten e djeshme ne Perputhen ka qene Andi 2 ai qe terhoqi vemendjen e publikut me futjen e tij.
Shkak u be pamja e tij fizike por dhe deklaratat se pelqente Tean dhe ishte futur per te.
Janë zbuluar disa foto ku tregojnë se Tea dhe Andi njihen prej kohesh, madje jo vetem me Tean por edhe me konkurrentet e tjere.

Ata kane qene se bashku ne ditelindjen e kengetarit Ardit Cuni, i cili e ka festuar pak kohe me pare.
Madje foto ku Andi dhe Tea ndodhen ne te njejtin ambient eshte publikuar nga vete Arditi. E pra s’mund te themi qe kjo ka qene e papritur per Tean dhe se Andi duket qe eshte futur me ide te qarta!