Demi Rose ërish ‘probleme’ me bikini

Demi Rose ka provokuar me pozën e fundit.

Modelja e famshme, Demi Rose, njihet për format e përkryera trupore, shkruan lajmi.net.

Pozat që merr janë pothuajse të gjitha provokuese, madje Demi ka foto edhe ku shfaqet tërësisht nudo.

Ndërsa kur pozon e veshur me bikini, Demi Rose duket sikur e ka problem numrin e tyre falë linjave të mëdha trupore.

Së fundmi ka pozuar e veshur me bikini të zeza dhe shihet se nuk po ia zënë gjoksin. Megjithatë modelja duket seksi dhe plot stil.

Demi është një nga emrat që bën shumë reklama të rrobave të ndryshme, përfshirë edhe bikini por shpesh nuk i duhen fare pasi gjoksin mbulon vetëm me duar./Lajmi.net/

View this post on Instagram

A post shared by Demi 🌹 (@demirose)